Autoservis
Pneuservis
Rýchloservis
0940 888 030
info@phautoservis.sk
Orlové 178 | Považská Bystrica | Otvorené PO - PIA: 8:00 – 17:00 hod.
O nás Služby Kontakty
Úprava automobilovOpravy osobných a úžitkových automobilovStarostlivosť o firemné a vozové parkyVýmena čelného autosklaMontáž ťažných zariadeníElektrikárske práceMontáž antiradarovAutodiagnostikaPneuservisRýchlosevisAutoklampiarske prácePríprava a prevedenie automobilov na STK a EKLeštenie svetiel

Autoklampiarske práce

Používaním sa každý materiál opotrebúva a využitím v exteriéri a navyše v premávke občas dochádza aj k neželaným nehodám, výsledkom ktorých môže byť poškodenie karosérie či nosnej časti vozidla. Autoklampiarske práce sa sústredia práve na opravu karosárskych a nosných častí automobilu poškodených koróziou alebo haváriou.
V prípade poistnej udalosti spolupracujeme s poisťovňami od obhliadky po opravu. Našou snahou je zrealizovať likvidáciu vašej škody čo najoptimálnejším spôsobom. Poškodenie v čiastočnom alebo plnom rozsahu vám opravíme tak, aby ste aj naďalej mohli jazdiť bezpečne a pohodlne.

Autoklampiarske práce zahŕňajú Prineste staré a odíďte na novom. Opravíme vaše auto na nepoznanie. Kontaktujte nás a dohodnite si termín Vašej návštevy.
Stránky www.phautoservis.sk prevádzkuje: Patrik Haljak- PH Autoservis, Jasenica 365, 018 17 Jasenica, IČO: 44005300, DIČ: 1079149676
Created by © Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.