Autoservis
Pneuservis
Rýchloservis
0940 888 030
info@phautoservis.sk
Orlové 178 | Považská Bystrica | Otvorené PO - PIA: 8:00 – 17:00 hod.
O nás Služby Kontakty
Úprava automobilovOpravy osobných a úžitkových automobilovStarostlivosť o firemné a vozové parkyVýmena čelného autosklaMontáž ťažných zariadeníElektrikárske práceMontáž antiradarovAutodiagnostikaPneuservisRýchlosevisAutoklampiarske prácePríprava a prevedenie automobilov na STK a EKLeštenie svetiel

Výmena čelného autoskla

Poškodenie čelného skla s klesajúcou teplotou rastie a kamienky na cestách robia vrásky takmer všetkým motoristom. Hoci nie len tie môžu byť príčinou tohto poškodenia. Poškodené čelné sklo automobilu nepredstavuje len chybičku krásy, hoci môže byť nenápadné. Práve táto najväčšia sklenená plocha vás chráni viac ako by ste si mysleli. Hmlistý výhľad, zatekanie či prievan sú len sprievodnými javmi, ktoré tiež nie sú práve ideálnymi spoločníkmi na cestách.

Keď čelné sklo automobilu nie je možné opraviť z dôvodu jeho lokalizácie či rozsahu, prichádza na rad jeho výmena. Čelné sklo vám vymeníme odborne a rýchlo, aby ste sa čo najskôr mohli vrátiť do bežného pracovného dňa. Používame len kvalitné čelné sklá od renomovaných značiek, ktoré sú zárukou vysokej bezpečnosti, pevnosti a dlhej životnosti. Poškodené čelné sklo nahradíme vždy sklom rovnakej kvality. Čelné sklá meníme na všetky typy vozidiel.

Spôsoby financovania výmeny čelného autoskla môžu byť nasledovné: Ak je čelné sklo vášho automobilu poškodené, neváhajte a kontaktujte nás. Postaráme sa nielen o váš bezchybný výhľad, ale hlavne o komfortnú a bezpečnú jazdu.
Stránky www.phautoservis.sk prevádzkuje: Patrik Haljak- PH Autoservis, Jasenica 365, 018 17 Jasenica, IČO: 44005300, DIČ: 1079149676
Created by © Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.