Autoservis
Pneuservis
Rýchloservis
0940 888 030
info@phautoservis.sk
Orlové 178 | Považská Bystrica | Otvorené PO - PIA: 8:00 – 17:00 hod.
O nás Služby Kontakty
Úprava automobilovOpravy osobných a úžitkových automobilovStarostlivosť o firemné a vozové parkyVýmena čelného autosklaMontáž ťažných zariadeníElektrikárske práceMontáž antiradarovAutodiagnostikaPneuservisRýchlosevisAutoklampiarske prácePríprava a prevedenie automobilov na STK a EKLeštenie svetiel

Elektrikárske práce

Dnešný automobil predstavuje súhrn elektrikárskych detailov vysokej úrovne, ktoré z neho robia komfortný prepravný mechanizmus. A tak je obsluha automobilu na pár gombičiek skutočne jednoduchá a pohodlná. O to zložitejšie však je prísť na príčinu v prípade poruchy. Elektrikárske práce určite patria do rúk odborníkov a profesionálnych prístrojov, preto domáce liečenie v prípade elektroniky radšej vynechajte.

Autodiagnostiku elektronických systémov vášho vozidla prevádzame na moderných zariadeniach s vysokou spoľahlivosťou, preto na dôvod vypovedania prídeme rýchlo a rovnako flexibilne vám ho aj odstránime. Pre váš automobil zrealizujeme nasledovné autoelektrikárske práce:

Elektrikárske práce pre váš automobil Ak aj vášmu vozidlu vypovedali elektronické detaily, zastavte sa s ním u nás. Diagnostikujeme problém a zabezpečíme jeho vyriešenie, aby bol váš tátoš opäť v dobrej kondícii.
Stránky www.phautoservis.sk prevádzkuje: Patrik Haljak- PH Autoservis, Jasenica 365, 018 17 Jasenica, IČO: 44005300, DIČ: 1079149676
Created by © Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.