Autoservis
Pneuservis
Rýchloservis
0940 888 030
info@phautoservis.sk
Orlové 178 | Považská Bystrica | Otvorené PO - PIA: 8:00 – 17:00 hod.
O nás Služby Kontakty
Úprava automobilovOpravy osobných a úžitkových automobilovStarostlivosť o firemné a vozové parkyVýmena čelného autosklaMontáž ťažných zariadeníElektrikárske práceMontáž antiradarovAutodiagnostikaPneuservisRýchlosevisAutoklampiarske prácePríprava a prevedenie automobilov na STK a EKLeštenie svetiel

Montáž ťažných zariadení

Pokiaľ je váš náklad väčší ako úložný priestor vášho vozidla, nemusíte ho hneď meniť za iné. Namontujeme vám ťažné zariadenie, vďaka ktorému jednoducho odtiahnete príves aj so všetkým potrebným. Kvalitné ťažné zariadenia s vhodnou povrchovou úpravou a príslušenstvom vám poskytneme spolu s odbornou montážou.

Montáž certifikovaných ťažných zariadení spĺňajúcich normy EÚ prevádzame v súlade so zákonnými podmienkami. V prípade demontovateľného ťažného zariadenia vám okrem jeho montáže zabezpečíme aj demontáž. Poskytnutie podkladov pre zápis ťažného zariadenia do technického preukazu a tiež servis u nás zakúpených ťažných zariadení je samozrejmosťou.

Namontujeme vám ťažné zariadenie Kontaktujte nás pre bližšie info. Poradíme vám a tiež namontujeme a demontujeme ťažné zariadenie pre váš dôležitý náklad.
Stránky www.phautoservis.sk prevádzkuje: Patrik Haljak- PH Autoservis, Jasenica 365, 018 17 Jasenica, IČO: 44005300, DIČ: 1079149676
Created by © Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.